e-shop

Náš e-shop na adrese www.nejkolo.cz právě probíhá rekonstrukcí. Připravujeme pro vás na sezónu 2014 zcela nový e-shop - budeme rádi, pokud nás opět navštívíte v nové cyklistické sezóně ! 

 

 

 

 

www.nejkolo.cz

 

Zde najdete veškerá námi prodávaná kola a velký výběr cyklodoplňků známých značek - cyklohelmy UVEX, pláště a duše SCHWALBE, blatníky SKS, cyklopočítače SIGMA, zámky a světla TRELOCK, lahve, košíky a hustilky ZÉFAL, brašny a světla TOPEAK, maziva a cyklochemii TF2 a WELDTITE  a mnoho dalších. 

Chceme být seriózním partnerem na elektronickém trhu s jízdními koly a cyklodoplňky. Nabízíme solidní produkty za slušné ceny. Orientujeme se na zákazníka a rádi zodpovíme Vaše dotazy. Neschováváme se za PO Boxy, ani nic neříkající kontakty - spojení (ať už telefonické, emailové, poštovní nebo skype-ové) na nás najdete lehce, a je jen na Vás, jak nás budete v případě potřeby kontaktovat.
 
Náš slogan "vše nej pro vaše kolo" symbolizuje náš záměr -
 
chceme nabízet to
NEJzajímavější
NEJlepší
NEJvýhodnější
NEJoblíbenější
za NEJlepších podmínek
 
Neklademe si za cíl mít v našem e-shopu 20.000 a více položek. Najdete u nás to, co považujeme v rámci nabídky na trhu za podstatné a hodné Vaší pozornosti. Ať už pro rekreační cyklisty, nebo pro ty, kdo cyklistikou žijí. 
 
Produkty, které najdete v naší nabídce známe - projdou nám rukama při prodeji v našem kamenném obchodě, používáme je při servisních úkonech, zkoušíme je na vlastních kolech. Nenabízíme nic, o čem nejsme přesvědčeni, že je funkční a kvalitní.
Anketa


Jaké jízdní kolo vlastníte ?

Celkem hlasů: 105816